NOVINKY

29.05.2011 Správa od Martina Neradoviča z MTB Kolečko o MM80+ trati

21.05.2011 Správa od Rasťa Trubača z Pupkošov o OPEN trati

18.05.2011

Hlavnú cenu Tomboly, bicykel od Športservisu si odniesol Jozef Nemčok z MTB tímu. Gratulujeme a želáme mnoho šťastných kilometrov! Napriek nepriazni počasia počas losovania tomboly je vidieť radosť z výhry, kliknite na obrázok pre väčší detail!

17.05.2011 Postrehy a GPS záznamy od pretekárov

Správa od Bukovácov o Rogainingu
víťazi RD - Medvedi
víťazi MŽ-80 - Krivý šalter Team
3.miesto MM-80 - Karpatskí zdochliaci
OPEN - Milan Schürger
OPEN - Pupkoši

16.05.2011         POĎAKOVANIE od riaditeľky pretekov!

Ďalší ročník MAKADA je za nami. Myslím že úspešne. Veď v jednotlivých tímoch v deviatich kategóriách (a jednej mimosúťažnej) odštartovalo spolu 184 ľudí a 1 pes. Tento rok priniesol zmeny v kategóriách, ktorými sa podujatie sprístupnilo aj pre záujemcov „bez bicykla“ pre tých, ktorí si na 5 hodinový pobyt na kolesách netrúfajú. Bola pripravená obrázková trať pre najmenších na skrátenie času do vyhlásenia výsledkov a som veľmi rada, že sme si osvojili, napriek drobným obavám, či nebudeme špekáčiky jesť až do augusta, nápad jedného zo sponzorov, Športservisu, na spoločnú opekačku. Chcem poďakovať trom skupinám, pričom poradie, v akom ich uvediem je úplne irelevantné. Je to, akoby tvorili vrcholy trojuholníka a pri absencii ktorejkoľvek z nich, by zákonite niečo chýbalo:

  • všetkým sponzorom a partnerom, že do toho s nami išli, pretože je nepochybné, že bez ohľadu na snahu, ktorú sme do organizácie ako klub vložili, bez ich účasti by sme pretekárom (a ich fanúšikom) neposkytli taký komfort, aký sa podaril. Mimo spomínaného Športservisu, ktorý okrem cien pre víťazov cyklistických kategórií, tomboly (hlavnou cenou bol bicykel), zabezpečil aj prítomnosť servisného technika, ktorý priamo v centre pred štartom ochotne odstránil akýkoľvek problém, bola v centre diania „citeľná“ prítomnosť spoločností, ktoré zabezpečovali dodržiavanie pitného režimu prítomných - nápoj V12 a džúsy od firmy McCarter pri prezentácii, limetkové pivo alebo čerešňové pivo od spoločnosti Ice Beer Mix v cieli a nápoje počas celého dňa od spoločnosti Aone, ktorá poskytla aj ceny pre víťazov, rovnako ako Hudy sport, ceny od ktorého boli venované najmä víťazom kategórie Rogaining. Špeciálne poďakovanie patrí Bratislavskému samosprávnemu kraju a Metrostavu za finančnú pomoc na všetky preteky v tejto sezóne. Vďaka samozrejme patrí aj ostatným uvedeným v našej webovej stránke, ktorí nám poskytli finančnú a materiálnu pomoc, prípadne dali samotné povolenia potrebné, aby sme mohli preteky takéhoto rozsahu v Malých Karpatoch organizovať,
  • členom ŠK VAZKA Bratislava (veď Vy viete komu a za čo :-D) a ďalším (napríklad Zuzke – nádherná grafika čísiel a diplomov, Tomášovi – spolupráca na mape a tratiach kategórií RD a OPEN), ktorí sa podieľali na organizácii, či už vo fáze príprav alebo priamo na mieste. Pri tejto skupine nemôžem opomenúť ani ich rodiny a partnerov, ktorí tolerujú tieto aktivity a
  • pretekárom (a tiež ich sprievodu)– jednoducho za to, že ste prišli, užili ste si to, a cez Vaše reakcie nám dali najavo, že energia, ktorú sme do toho vložili, našla svoj cieľ.
A k tomu malému excesu počasia na záver, škoda, no niet sa čo čudovať...veď ruku na srdce...Vy by ste nehromžili a neplakali, že sa môžete iba zhora pozerať???

Ľudmila Grauzelová

PS: Napíšte nám do diskusie, alebo pošlite mail s Vašimi postrehmi k pretekom. Radi by sme od Vás mali spätnú informáciu o tom, čo sa Vám páčilo, prípadne aj nepáčilo.

15.05.2011 Výsledky sú spracované a odobrené hlavným rozhodcom.

12.05.2011 Zverejnili sme pokyny k pretekom.

09.05.2011 Na rogainingové preteky si môžete zobrať so sebou aj Vašich domácich miláčikov.

09.05.2011 Skontrolujte si prosím v zozname prihlásených, či evidujeme úhradu Vášho štartovného. Pokiaľ ste už uhradili a v zozname to nie je uvedené, napíšte email a pošlite potvrdenie o prevode na náš bankový účet. Zahraniční pretekári môžu platiť priamo na mieste.

05.05.2011 Štartovné je za celý tím. Po skončení pretekov plánujeme spoločnú opekačku. Suroviny zabezpečíme.

30.04.2011 Každý pretekár nad 18 rokov dostane ochutené pivo Ice Beer Mix.

16.04.2011 Prihlasovanie je spustené, prepáčte za 6-dňové meškanie.

23.03.2011 Spustená webstránka. Prihlasovať sa bude dať od 10. apríla. Sprievodné podujatie - rogaining 2 až 6 členných družstiev.