Online prihlasovanie bolo ukončené. Dohlášky mailom platia až po potvrdení. Dohlášky v deň pretekov iba v obmedzenom množstve.

Online registration is no longer possible. Late entries by email (valid after confirmation). Entries on race day in limited amount only.

zotriediť podľa:

MM -80

Názov tímu Team Name Pretekár 1 Competitor 1 Pretekár 2 Competitor 2 Platba Payment
Ne-stíhačky Michal Smolak Martin NovotnyZaplatené
CK IOAN1209-B Adam Komada Dominik HaluškaZaplatené
BER Oliver Lago Tomáš OrosNezaplatené
Susedia z Rače Peter Kaleta Ján JalčovíkNezaplatené
Výletníci Miroslav Papuga Štefan ŠurganZaplatené
Mirnix-Dirnix Michal Kraus Tomas GörnerZaplatené
Vxd4# Jozef Paluska Karol PaluskaZaplatené
Bludičky Peter KNÍŽ Filip KNÍŽ Nezaplatené
FS Karpaty Adam Sitarčík Tibor FülekyNezaplatené
MaToHy Martin Hrušovský Tomáš HrušovskýZaplatené
ŠK Devínska Kobyla Tomáš Doubek Tomáš GréserNezaplatené
KLUB DIA AKTIVNE Matúš Stankovič Alexander GejmovskýNezaplatené
MI-SI Michal Pavlík Silvester DulákZaplatené
Agenti Martin Civáň Ondrej PokZaplatené
Jazdíme na Stravu Peter Strenk Juraj OzimyZaplatené
Nedeľný tréning Pavel Krajčík Tomáš GašparíkNezaplatené
SRATCH Roman Paulovič Radovan Paulovič Nezaplatené
Hrdé Béčka Matúš Pilňan Andrej SchmidtNezaplatené

ŽŽ -80

Názov tímu Team Name Pretekár 1 Competitor 1 Pretekár 2 Competitor 2 Platba Payment
Hello Kitty Petra Kotuliakova Lea KotuliakovaZaplatené

MŽ -80

Názov tímu Team Name Pretekár 1 Competitor 1 Pretekár 2 Competitor 2 Platba Payment
M & R Miška Škultétyová Róbert HorváthNezaplatené
void(){} Lucia Ondovčíková Michal SkaličanZaplatené
Premotivovaní lyžiari Simone Skrúcaná Mario ČillíkNezaplatené
Karpatský expres Anna Hlubinová Richard HlubinaZaplatené
dve opuncie Patrik Laslop Júlia CzikóováNezaplatené
Pomaly ale isto Lukáš Hukel Katarína PaprčkováNezaplatené

MM 80+

Názov tímu Team Name Pretekár 1 Competitor 1 Pretekár 2 Competitor 2 Platba Payment
Mladý a Krajší Matej Muller Richard MullerNezaplatené
Ambiciózne hovadá Ján Kořenek Pavol NémethZaplatené
Pezinok Peter Čajkovský Peter ĎurčenkaNezaplatené
Mrkvová torta Peter Vorlíček Jaro SihelskýZaplatené
Rovný šalter team Juraj Malatin Branislav PilňanZaplatené
CK IOAN1209-A Marián Mališ Juraj HaluškaZaplatené
TATA a SYN - Chrappovci Richard Chrappa Igor ChrappaZaplatené
Pupkoši Roman Kučera Rastislav TrubačZaplatené
Duo Pampalini Daniel Klučár Ľudovít PažickýZaplatené
DaMi Team Michal Pavelek Daniel HollerZaplatené
Nabrúsené osy Emil Kukurugya Milan SmutkoZaplatené
Divé svine kramárske Denis Havrila Marek HýbalZaplatené
Čím starší, tým lepší Jozef Turóci Ján HudecZaplatené
Same Same but Different Martin Kakoni Peter NemcovskyZaplatené
OLT Transdanubien Milan Rovensky Thomas HnilicaNezaplatené

ŽŽ 80+

Názov tímu Team Name Pretekár 1 Competitor 1 Pretekár 2 Competitor 2 Platba Payment
Nestratíme sa Eva Hlubinová Dagmar BrezováZaplatené

MŽ 80+

Názov tímu Team Name Pretekár 1 Competitor 1 Pretekár 2 Competitor 2 Platba Payment
Osnezilovci Samuel Oprsal Deni OprsalovaZaplatené
Bicyglisty Ľubka VladkoZaplatené
Vilne Veverky Daniel Kraus Jasmina Kraus GocievaZaplatené
Sandberg #1 Vlasta Kostercová Milo KosterecZaplatené
Sakra Kde Sme Dušana Dokupilová Rastislav DokupilZaplatené
Cyklocvikle Daniela Ondovčíková Tomáš OndovčíkZaplatené
Červený a modrá Katarina Schenkova Robert SchenkNezaplatené

E-bike

Názov tímu Team Name Pretekár 1 Competitor 1 Pretekár 2 Competitor 2 Platba Payment
PCKJ Legends INT. Radovan Scepan Igor ErdelskyZaplatené
SUPER SICK Richard Trabalka Michal LietavaZaplatené

RD

Názov tímu Team Name Členovia Members Počet členov Team Size Platba Payment
Rychlé šípy Ivan Kotuliak, Peter Kotuliak, Boris Kocúr 3Zaplatené
Vrestadla Eva Rakayova, Hanka Rakayova, Viliam Rakay, Michal Rakay 4Zaplatené
Gulovy blesk Michal Volny, Alexander Volny, Hana Volna 3Zaplatené
Dubravska uderka Lucia Mladekova, Michal Mladek, Natasa Mladekova, Juraj Mladek 4Zaplatené
Šošovičky Marek Sosovicka, Veronika sosovickova , Terezia Sosovickova, Adam Sosovicka 4Zaplatené
Márna snaha Ľubica Slatinská, Boris Slatinský, Alex Slarinský, Max Slatinský 4Nezaplatené
Black flash Katka, Lenka 2Nezaplatené
Pat a Mat Matúš Kocian Peter Kocian 2Zaplatené
Creepers Daniel Ondovčík, Viktor Ježík 2Zaplatené
Čremoš CK Erik Láštic, Adam Láštic, Tomáš Láštic 3Zaplatené

T

Názov tímu Team Name Členovia Members Počet členov Team Size Platba Payment
Začiatočník Matej Pilka 1Zaplatené
EVKA Z VÝCHODU Eva Farkašová 1Zaplatené
Pobežím aj sám Peter Karch 1Nezaplatené
Skuska Katarina Papugova 1Nezaplatené

Rogaining

Názov tímu Team Name Členovia Members Počet členov Team Size Platba Payment
Do kopca kráčame Barbora Vorlíčková, Monika Urbanová 2Zaplatené
Farmaceut Bratislava Lea Simaichlová, Martin Borský 2Nezaplatené
Turisti Roman Rábel, Daniela Nerečová 2Zaplatené
UPISI Monika Babiaková, Marian Spišiak 2Zaplatené
#behamekecame Jana Martanovičová, Ivana Janžová, Broňa Švolíková, Denisa Horinova, Tibor Misutka, Dalibor Globan 6Nezaplatené
Molnar a Ditri Vladimir Molnar, Nicholas Ditri 2Zaplatené


Zhrnutie po kategóriách

Summary by Class

Kategória Class Počet tímov Number of Teams
MM -80 18
ŽŽ -80 1
MŽ -80 6
MM 80+ 15
ŽŽ 80+ 1
MŽ 80+ 7
E-bike 2
RD 10
T 4
Rogaining 6
Spolu Total 70